סגירת רישום לתפילות יום כיפור - עד היום (שני) בערב

קהילה אהובה, סליחה אם אני מכביד פה, (ושוב, אני כותב רק בשמי, לא בשם שאר הגבאים, ומתייחס כרגע רק למניינים האשכנזיים) אבל... 

 

כפי שאתם יודעים, אנחנו לא חוסכים במאמצים לארגן אפשרויות לתפילה למי שלא מעוניין בתו-ירוק. לארגן מניין נפרד, פירושו לארגן מיקום, להביא ספרי תורה, לגלול, למנות חזנים, כסאות, מחיצות, לארגן זמנים, לסדר מזגנים וכו' וכו'... לכן פתחנו רישום מוקדם.

 כרגע, תמונת המצב היא די דומה למה שהיה בראש השנה - רק 3-5 גברים וכמה נשים בודדות נרשמו למניין שהוא לא-תו-ירוק, ולא רק שאנחנו צריכים לארגן את כל הטירחה עבור קיום המניין הזה - אנחנו גם צריכים לגרד ולהתחנן לאנשים שיצטרפו (שלא לדבר על להיות שליחי-ציבור וכד')... 
חברים, אנחנו עושים את מלאכתנו באמת באהבה, אבל אני מתחיל להרגיש שיש גבול כמה אפשר לטרוח עבור אנשים שבכלל לא מראים עניין או משתפים פעולה (אני בשום אופן לא מדבר על אף אחד ספציפי!!! בכל לשון של בקשה - אל תנסו להבין מתוך דבריי למי אני רומז, כי באמת באמת שאני לא מרמז לאף אחד מסויים!!! )

 

אז אנא, מלאו את הטופס ההרשמה מלאו את המניינים האחרים - עד היום בערב (שני!) , כדי שנוכל לדעת לאן לנתב את הזמן והמאמצים והרצון הרב שלנו שלנו לארגן לכם תפילות יום-כיפור כמיטב יכלתנו, בצורה מועילה, ולא לבזבז שעות וימים על אירגון דברים שבסוף לא יוצא מהם כלום.

 

הקישור להרשמה כאן:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1JuNdll0FEAvoMAL8IHaBI5KDriHLguk_MuTKPPyhse0/edit?usp=sharing

 

 אם לא יהיה רישום משמעותי, נאלץ לבטל את המניינים הנוספים, ומי שאין לו תו-ירוק ייאלץ להסתדר מחוץ לבית הכנסת...
(אגב, זה באמת לא כזה נורא: ישבתי עם אבא שלי בכל תפילות ר"ה בין העצים  שמחוץ לחלונות, היה צל, היה משב אוויר נהדר, בלי מסכות, שמענו את החזנים והתקיעות מצוין...)
 או לעשות בדיקת קורונה ולהצטרף בשמחה בבית הכנסת. 

 

סליחה אם אני מתבטא קצת בחריפות, אני מקווה שאתם יודעים שזה לא מתוך טיפת-חוסר-הערכה כלפי אי מישהו, או דיעותיו...
 כל מה שכתבתי זה רק מההיבט  הטכני-אירוגני... יש גבול...

באהבה, 
נתנאל אפשטיין